Yasal Uyarı

Web Site İçeriği

Qrcodematic içeriğin uygunluğu, doğruluğu, eksiksizliği veya kalitesi konusunda hiçbir garanti vermez. Qrcodematic eksik ya da yanlış olan herhangi bir bilginin kullanımı ya da kullanılmamasından kaynaklanan maddi ya da manevi hasar ya da diğer zararlı sonuçlarla ilgili olarak sorumlu tutulamaz. Tüm teklifler değişebilir ve bağlayıcı değildir. Qrcodematic, çevrimiçi içeriğin bölümlerini önceden haber vermeksizin değiştirme, ekleme veya silme, çevrimiçi içeriğin tamamını ya da bir kısmını kalıcı olarak veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Web sitesi sahibinin izni olmadan içerikler kopyalanamaz, kullanılamaz.

Bağlantılar

Qrcodematic, kullanıcıların söz konusu sitelerin içeriğinin farkında olması durumunda yazarın doğrudan sorumlu olmadığı diğer internet sitelerine (linkler) doğrudan veya dolaylı yönlendirmelerden, yasadışı içerik kullanımından sorumlu değildir. İçeriği haber vermeksizin kaldırma hakkına sahiptir. Qrcodematic, kullanıcılar tarafından eklenen içeriklerden, yönlendirmelerden, ve yerleştirildiği diğer sitelerden ve basılı dökümanlardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca tartışma panoları, misafir defterleri, kullanıcılar tarafından yayınlanan linkler, mesajlar için qrcodematic sorumlu tutulamaz.

Telif Hakları

Bu sitenin tüm içeriği metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, teknik ve bilimsel çizimler, sistem kodları, sitenin toplama, düzenleme, montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı, endüstriyel tasarımı ve bunlarla sınırlı olmayan ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Qrcodematic / Qrcodematic.com veya içerik sağlayıcılarına ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların Qrcodematic/Qrcodematic.com'un yazılı izni olmaksızın tamamen, doğrudan, dolaylı veya başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teshiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulmasi, satılması ve yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilerek yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Resim, video,yazı ve içeriklerin tüm hakları qrcodematic.com'a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilmeden resim,video,yazı ve içeriklerin bir kısmı ya da tümü kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.