Dijital Kartvizit (Vcard) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

layout styles

App Store'dan İndirmek için Tarayınız!

İndirmek için qr kodu telefon ile okutunuz

layout styles

GooglePlay'den İndirmek için Tarayınız!

İndirmek için qr kodu telefon ile okutunuz


Dijital Kartvizit nedir?

Qrcodematic ile oluşturmuş olduğunuz dinamik vcard, vcard plus yada vcard premium qrcode larınızı kartvizit olarak bastırmak yerine qrcodematic IOS veya ANDROID uygulamasını indirip oluşturmuş olduğunuz dijital dinamik kartvizit kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Size ait olan bu vcard ı yandaki örnekte gördüğünüz gibi sunabilirsiniz. Yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra birisi kartvizitinizi istediğinde qrcodematic uygulamasına tıklamanızdır. Qrcodematic uygulamasına tıkladığınızda kullanıcı adı ve şifrenizi girdiyseniz bir daha sormadan size ait dinamik qrcode nuz açılır ve kişi telefonundan vcard ınızı okutabilir. Telefon değiştirir yada çalışma arkadaşlarınızı değiştirmek zorunda kalırsanız üst menüden çıkış yap yeni kullanıcı adı ve şifresi ile gir demeniz yeterlidir.

style switcher

layout styles

Basılı Doküman Maliyetlerinizi Düşürün

Dijital kartvizit sayesinde basılı kartvizit maliyetlerinizi düşürün. Dinamik qr kodlarınızı dijital olarak kullanıcılarınıza sunun!!


Animasyonlu Kartvizit Qr Kod Tasarımı

Artık dijital kartvizit yapısı ile qrcode larınızın referans noktalarını animasyonlu hale getirebilirsiniz. Yan tarafta görüldüğü gibi dijital kartvizit ile tek bir tasarıma bağlı kalmadan özgürce yeni eklenen animasyonlar yada tasarımları kullanabilirsiniz. Eğer qrcodematic.com adresinden qrcode tasarımını değiştirirseniz uygulamada yeni qrcode unuzun tasarımını görebilirsiniz.

style switcher